Велопроща молоді з с. Заріччя до Кохавини

dWiIjuIMUUI21 травня 2016 року, за ініціативи аніматорів та о. Михайла Микитчина, пароха парафії Різдва Пресвятої Богородиці с. Заріччя, що на Жидачівщині, відбулася велопроща для молоді парафії. Маршрут велопрощі пролягав з с. Заріччя до Кохавинського монастиря і загалом становив близько 30 кілометрів. Участь у паломництві на велосипедах взяло більше 20 молодих людей. 

Розпочалась духовна мандрівка традиційно із молитви учасників у рідному храмі. Отримавши благословення отця пароха, молодь з великим ентузіазмом вирушила в дорогу. Перша частина шляху пролягала по польовій дорозі вздовж річки Стрий, де прочани мали змогу помилуватись красою рідної природи.

Діставшись до м. Жидачева, молодь зробила невеличку зупинку на Замковій горі, щоб разом помолитись біля фігури Матері Божої. Опісля, всі дружньо вирушили далі і опівдні дістались Кохавинського монастиря.

Програма прощі продовжилась молебнем до Пресвятої Богородиці у монастирській капличці, який відслужив о. Михайло. Після молебня, отець парох провів вражаючу науку, де в особливий спосіб торкнувся теми прощення, важливості паломництва, розповівши також історію виникнення прощ.

Наситившись їжею духовною, учасники прощі влаштували пікнік у затишному куточку монастирського саду, щоб відновити свої сили для продовження запланованої програми активного відпочинку.

Згодом, всі дружною велоколоною вирушили до с. Руда, де відвідали музей гетьмана Івана Виговського і мали змогу почерпнути цікавої інформації з історії рідного краю.

Проща завершилась спільною молитвою перед Кохавинською чудотворною іконою. Подолавши чималий шлях і витративши чимало сил, молоді учасники велопрощі зрозуміли, що здобули набагато більше. Бо Господь, як Милосердний Батько вміє помітити кожне найменше зусилля, вчинене для Нього з великою любов’ю.

Повідомив Маркіян Микитчин