Відбувся єпархіальний рівень конкурсу “Пісня серця 2018”

21 квітня 2018 року в приміщенні Стрийського міського будинку культури відбувся єпархіальний рівень конкурсу сучасної релігійної пісні «ПІСНЯ СЕРЦЯ 2018», організований Катехитичною комісією Стрийської єпархії УГКЦ. Цьогорічний конкурс проходив під гаслом: «Радість вам звіщаємо» та був присвячений Року Божого Слова та молитви.

Участь в конкурсі брали діти і підлітки трьох вікових категорій: 7-10 років, 11-13 років і 14-17 років, серед яких було визначено 11 переможців, що зможуть взяти участь у патріаршому рівні конкурсу 19-20 червня цього року. Переможцями цьогорічного конкурсу «Пісня серця 2018» на єпархіальному рівні стали:

 

У І віковій категорії:

І місце:Гірник Софія, деканат м. Стрий
ІІ місце:СтецівОксана, Миколаївський деканат
ІІІ місце:СидорВероніка, Миколаївський деканат

ІІІ місце:Канака Віктор, Перемишлянський деканат

 

У ІІ віковій категорії:

І місце:Тимчук Софія, Новороздільський деканат
ІІ місце:Бернацька Ірина, Перемишлянський деканат
ІІІ місце:Тимчишин Юліана, Ходорівський деканат

 

У ІІІ віковій категорії:

І місце:Ониськів Анастасія, Дашавський деканат
ІІ місце:Кардаш Ірина, деканат м. Стрий

ІІ місце:Матвеїчева Марія-Вікторія, Моршинський деканат

ІІІ місце:Гнатяк Віталій, Перемишлянський деканат

До журі конкурсу входили: п. Ірина Кецик, викладач вокалу у Стрийській дитячій школі мистецтв, п. Софія Лесишин, переможниця патріаршого рівня конкурсу 2006 року, викладач Братківської школи мистецтв та о. Андрій Бінас, голова Катехитичної комісії, який і благословив початок конкурсу.

Пісенний конкурс «Пісня серця» проводиться в УГКЦ з 2002 року. Його метою є примноження культурних і духовних цінностей українського народу шляхом творення і популяризації сучасної релігійної пісні серед українців. Конкурс також покликаний виявляти талановитих виконавців і авторів християнських пісень.

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.