Владика Богдан Манишин: «Дар бути християнином – це коли ти не боїшся нічого і нікого, але боїшся втратити Христа»

ікона19-20 вересня 2015 року відбулась проща до чудотворної ікони Пресвятої Богородиці Волі Довголуцької. Скласти свої молитви у стіп чудотворної ікони та збагатитись духовними скарбами прочани могли ще в суботу ввечері в часі нічних чувань. о. Роман Штігер, сотрудник парафії Різдва Пресвятої Богородиці м. Новий Розділ, розважав над постаттю Марії, ставлячи її за приклад жінки-віри та розкриваючи любов як колиску її виховання, а надалі – як чесноту її життя.

Також цього вечора з духовною програмої виступив ансамбль «Фіміам» із Кавська, а о. Олег Кобель, референт Бюро з питань екології УГКЦ у Стрийській єпархії, представив усім присутнім у світлі євангельського життя екологічні науки.

Наступного дня відбулась Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив владика Богдан Манишин, Єпископ-помічник Стрийської єпархії. Архиєрей у своєму духовному слові розважав над притчею про таланти, розкриваючи у світлі Євангелія значення дарів, якими обдаровує Господь людину, для її спасіння та прослави Бога. «Дар бути християнином – це коли ти не боїшся нічого і нікого, але боїшся втратити Христа», – сказав єпископ, говорячи про силу віри людини, в якій вона, незважаючи на спокуси до гріха, залишається стійкою та є носієм і свідком добра, а не зла.

Владика Богдан також представив звичайні та надзвичайні дари, які посідає людина, і підкреслив важливість пошуку Божої волі у реалізації та сповненні цих дарів.

На завершення проповідник звернув увагу присутніх на постать Марії, як приклад відваги, яка звершила дар свого служіння Богові та закликав вірних просити в Неї сили для здійснення Божої волі і відваги у сповненні своїх талантів.

Прес-служба Стрийської єпархії