Владика Богдан відвідав з пастирським візитом парафію блаженного Миколая Чарнецького у Стрию

24 червня 2018 року, в неділю Всіх святих українського народу Преосвященний владика Богдан (Манишин), єпископ-помічник Стрийської єпархії відвідав з пастирським візитом парафію блаженного священномученика Миколая Чарнецького в м. Стрию, де з нагоди храмового празника очолив Архиєрейську Божественну Літургію. На подвір’ї храму, єпископа зустрічали чисельно зібрані парафіяни з адміністратором о. Олегом Овсяником.

Звертаючись до присутніх зі словом проповіді та розважаючи над чеснотами і прикладом християнського життя всіх святих українського народу, владика Богдан зазначив: “Вшановуючи всіх святих українського народу, мусимо зрозуміти, що в часі їхнього життя вони були людьми, були немовби одними з нас. Що ж їх всіх об’єднує, яка є їх спільна риса? Вони взяли в руки Євангеліє і не випустили його. Святі довели всім нам, що Євангелієм можна жити. Особливістю святих є також і те, що вони у відповідний момент історії спасіння і того відрізку часу, в якому вони жили, виконували все те, що Господь їм поклав на серце, а це є Божа воля. Вони її пізнавали і намагалися якнайкраще виконати. Ці люди як і ми, робили часом помилки, але вони безмежно бажали Бога. Вони нам показують ідеал християнства, який полягає в тому, щоб кожен з нас пізнаючи Божу волю намагався її якнайкраще сповнити”.

Згадуючи покровителя храму, владика Богдан наголосив, що “блаженний священномученик Миколай Чарнецький був людиною повною миру і безмежного довір’я до Бога. І його життя, сповнене терпінь принесло велику благодать. Він спонукає нас до того, щоб ми намагалися любити Бога всім серцем, душею і думками”.

“Нехай наші небесні покровителі, всі святі українського народу, вимолюють у Бога прощення за наші прогрішення, за нашу байдужість і нехай їхні молитви спонукають, щоб ми завжди звертали наші серця  до Бога, завжди довіряли Йому, несли Христа, Його науку всьому світові і ніколи не переставали любити Його”, – сказав на завершення владика Богдан.

По закінченні Божественної Літургії, єпископ привітав усіх парафіян з храмовим празником. У свою чергу, о. Олег Овсяник від імені всіх парафіян, подякував владиці Богдану за візит, спільну молитву та глибокі слова духовного повчання. А насамкінець відбулося водосвяття і процесійний обхід навколо церкви, в часі якого єпископ окропив присутніх свяченою водою.

Прес-служба Стрийської єпархії

 

 

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.