Викладачі-психологи Єпархіального інституту душпастирства подружжя і сім’ї взяли участь у конференції з християнської психології

25-27 травня 2018 року, в Центрі митрополита Андрея Шептицького Українського Католицького Університету у Львові, відбулася V міжнародна науково-практична конференція з християнської психології на тему: «Родина як простір становлення та відновлення особистості», в якій взяли участь викладачі-психологи Єпархіального інституту душпастирства подружжя і сім’ї свв. Йоакима і Анни, серед яких о. Василь Подобівський, п. Дарія Тишкун, о. Іван Василишин та п. Марія Гавінська.

Трьохденна конференція включала в себе доповіді, стендові презентації, секційні доповіді, а також майстер – класи на різноманітну подружню та родинну тематику. На конференції  були розглянуті такі питання як духовно – психологічне здоров’я подружжя, Таїнство Подружжя як Божий дар, християнське розуміння послуху, формування образу Бога в сім’ї, кризи і ресурси пубертату, ресентимент як мотивація «рухів за рівність», правдива історія гендеру, його наслідки та як гідно відповідати на закиди ЛГБТ – організацій, сімейна система в реабілітаційному процесі  учасника бойових дій, економічна грамотність сучасного подружжя.

Важливим аспектом конференції стали майстер – класи, в ході яких учасники почули практичні напрямні щодо повноцінної самореалізації та розвитку психологічного здоров’я сім’ї, уникнення впливу травми на статеве функціонування, реінтеграції військових та членів їх сімей, відновлення сексуальної ідентичності особистості, розуміння слушної мети шлюбу та його причини. Майстер – класи створили живу атмосферу та приязне спілкування між учасниками конференції, не дивлячись на те, що вони спілкувались на різних мовах. Завершилась ця зустріч врученням сертифікатів про участь в роботі конференції.

 

Повідомила Марія Гавінська,
керівник Центру передподружнього приготування
єпархіального інституту душпастирства подружжя і сім’ї свв. Йоакима і Анни

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.