«Як зцілити себе, сім’ю і про зв’язок поколінь» дізнавалися на нічних чуваннях парафіяни села Бережниця на Жидачівщині

З 25 на 26 серпня 2017 року, в храмі святих апостолів Петра і Павла с. Бережниця Жидачівського раойну відбулися нічні чування. На початку отець Ярослав Квасній, парох церкви, звернувся до вірян вітальним словом і запросив усіх до перегляду фільму «Хочу бути телевізором». Дана стрічка проілюструвала важливу проблему сім’ї, де телевізор відіграє занадто велику роль. Тільки навколо нього збирається вся сім’я. Вчителька зі сльозами на очах читає твір і аж потім усвідомлює, що його написав її син. Після перегляду відслужили молебень до Богородиці разом з отцем Романом Федишином, вихідцем із нашого села. По закінченні молебня о. Роман давав цікаву і дуже змістовну науку про подружнє життя.

Ці повчання були актуальними для кожної вікової категорії, бо отець поділив їх на три частини: час побачень, шлюб і життя у ньому. Надалі учасників чувань заохотили до перегляду ще однієї короткометражної стрічки з глибоким сенсом, про те, як батько пожертвував сином заради того, щоб врятувати увесь потяг людей. Жертвуючи одне найцінніше серцю життя, він рятує тисячі незнайомих йому людей.

Продовженням чувань стала Хресна дорога, яку провела молодь села разом з братом Павлом Левицьким семінаристом Івано-Франківської семінарії. У стані приємного спокою душі парафіяни послухали і другу науку від отця Романа. «Зроби добро і воно повернеться!», – такий зміст несла у собі чергова короткометражка, яка подарувала усмішку на обличчі і віру в добро. Не обійшлися чування і без Святої Літургії, яку співав дитячо-молодіжний хор «Голос душі» під керівництвом регента Богдана Федишина.

Після бансів та ігор, їмость Іванна Квасній запросила усіх до частування. Нічні чування закінчилися спільною вервицею до Божого милосердя. Отець Ярослав склав подяку о. Роману за духовні науки, а учасникам нічних чувань за те, що приступили до сповіді і Святого Причастя. Вдячні о. Ярославу Кваснію за організоване дійство парафіяни пішли додому з Богом у серці.

Подала учасниця чувань Софія Телішевська

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.