З вірою і надією на перемогу

IMG_2409У п’ятницю, 6 лютого 2015 року, у катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці відбулася зустріч учнів 4-Б класу СЗШ №3 м. Стрия з Преосвященним Владикою Богданом (Манишиним), Єпископом-помічником Стрийської єпархії.

Ця зустріч для дітей була особлива. Під час Різдвяних свят вони під керівництвом класного керівника Хухри Лесі Євстахівни і вчителя християнської етики Алексевич Галини Михайлівни організували вертеп і цим дійством приносили радість і веселу новину про народження Ісуса у домівки стриян. А зароблені кошти вирішили пожертвувати на підтримку наших військових. Кошти були передані в руки Владики Богдана, частина з яких піде на лікування потерпілим бійцям, а частина – на потреби військових.

В ході цієї зустрічі Владика Богдан розповів дітям про чудотворну ікону Ліської Богородиці, яка знаходиться в  храмі, та історії зцілення, а також показав дітям куточок у храмі, де зберігаються різні речі, залишки амуніції, зібрані в зоні АТО.

IMG_2553В кінці зустрічі, єпископ уділив малим колядникам своє Архиєрейське благословення, подарував маленькі пам’ятні іконки та подякував їм за щиру пожертву. А всі присутні в свою чергу подякували Архиєреєві за теплу і щиру зустріч та клопітку працю на благо Церкви і нашого народу.

 

Повідомив о. Ігор Дорош
духівник СЗШ №3 м. Стрий